USAID АГРО та Борошномели України реалізують проєкт з розширення експортних ринків для українського зернопереробного комплексу

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) підтримала Спілку «Борошномели України» у реалізації проєкту «Покращення доступу продукції зернопереробного комплексу України до експортних ринків».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці USAID АГРО.

Проєкт є частиною ширших зусиль Програми USAID АГРО та партнерів громадського і приватного сектору щодо розширення ринків збуту для виробників зернопереробної галузі України. В межах проєкту, Борошномели України надасть послуги зі сприяння реалізації продукції на експорт у форматі «Компанія–Ринок» та «Продукт-Покупець» для сегментів: борошно, крупи, макарони та хлібопекарські вироби.

Проєкт також сприятиме вирішенню таких проблем: 

  • обмежений доступ готової продукції (споживча та гуртова упаковка) до експортних ринків,
  • брак інформації щодо експорту під час війни,
  • труднощі з налагодженням експортних процесів українських малих та середніх підприємств, які продовжують свою діяльність в умовах війни та готові почати або продовжити експортувати; обмежені можливості просування їхньої продукції. 

Передбачається, що діяльність допоможе поліпшити доступ малих та середніх підприємств, які виробляють борошномельно-круп’яну продукцію, макарони та хлібні продукти, до нових каналів збуту. Зокрема, через створення єдиного інформаційно-консультативного центру, як для українських компаній, так і для іноземних партнерів. Також, Спілка «Борошномели України» проведе кілька офлайн і онлайн заходів в Україні, та забезпечить виставкову площу для учасників проєкту на чотирьох продовольчих виставках в Великій Британії, центральній Європі та на Балканах.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *