Юлія Свириденко відвідала Ukravit та вказала на значний потенціал для імпортозаміщення в агросекторі

Україна має значний потенціал для імпортозаміщення в агросекторі, в першу чергу – за рахунок розвитку ланцюгів виробництва продукції всередині країни. Відповідність продукції вітчизняних виробників світовим стандартам якості дає змогу посилити її конкурентоспроможність на світових ринках.

Про це 29 листопада в рамках робочого візиту на підприємства Черкащини, що був організований за участі Федерації роботодавців України, заявила Перша віцепремʼєр-міністерка – Міністерка економіки Юлія Свириденко.

Відвідавши виробництво оригінальних засобів захисту рослин і мікродобрив Ukravit, вона відзначила відповідність всіх процесів світовим стандартам і потужну наукову складову компанії.

«Ми щойно відвідали підприємство, яке створює український продукт за міжнародними стандартами якості, активно розвиває науку й сприяє впровадженню дбайливого землеробства. Це виводить наше сільське господарство на якісно новий рівень й дозволяє створювати продукти, здатні конкурувати на світових ринках. Їхня продукція задовольняє потреби українських аграріїв у якісних та доступних засобах захисту рослин і мікродобривах, що дає змогу замістити значну частку ринку, який сьогодні займають імпортні товари. Й завдання держави в тому, щоб запустити ланцюг виробництва саме українських товарів. Робота однієї такої компанії стимулює розвиток сотень агропідприємств, збільшує їх обсяги виробництва та покращує якість продукції, а отже – посилює нашу конкурентоспроможність на світовому ринку. Компанія також є прикладом дієвості державних програм підтримки, оскільки скористалась пільговим кредитом для посилення виробництва та збуту. Зараз Уряд переглядає галузеві пріоритети кредитної програми «5-7-9», й одну з ключових позицій в ній посяде переробна промисловість. Адже переробка дає значно більший ефект для економіки з точки зору кількості задіяних підприємств та створення робочих місць для українців», – зазначила Свириденко.

«Ми – український бізнес, ми працюємо в Україні, й наша місія – зробити агро розвиненою та технологічною галуззю, а нашу країну – успішною. Наша продукція та технології дають змогу отримати щедрі якісні врожаї, а супутні сервіси – закрити численні запити та потреби в експертизі для агровиробника. Окрім того, ми активно співпрацюємо з державою та фінансовими установами і таким чином даємо аграріям змогу зберегти й розвинути свій бізнес у складний воєнний час. Ми цінуємо підтримку вітчизняних виробників з боку уряду і впевнені, що спільно подолаємо будь-які виклики», – зазначає СЕО Ukravit Лілія Ільченко.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *