Росія намагається зірвати функціонування «гуманітарного коридору» використовуючи тактичну авіацію

Попри те, що росія заховала залишки свого чорноморського флоту «подалі від гріха», і на бойовому чергуванні в Чорному морі наразі немає ворожих кораблів, ворог продовжує застосовувати там тактичну авіацію, намагаючись таким чином зашкодити роботі «гуманітарного коридору», яким Україна вже експортувала біля 1 млн т агропродукції.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Media Center Ukraine – Ukrinform.

«Тим не менше, ми фіксуємо продовження активності тактичної авіації ворога в Чорному морі. Вони тероризують міжнародні транспортні морські шляхи, скидаючи в цьому напрямку керовані авіабомби, а можливо, й інші якісь вибухові предмети або міни. Це такий спосіб, коли корабельне угрупування не може туди дістатися, а за допомогою авіації вони продовжують все ж таки намагання зірвати функціонування «гуманітарного коридору», – повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк.

Також під загрозою залишаються українські порти, які ворог може атакувати ракетами з літаків.

«Якщо раніше ми говорили про те, що вони намагалися атакувати більше столицю, і це загрожувало більше безпосередньому так званому, за їх параметрами, центру прийняття рішень, зараз при певній орієнтації ворога на те, щоб зайняти місце України в зерновій ініціативі, можуть опинитися під загрозою, ударами і порти, зокрема, з використанням такої зброї», – пояснила Наталя Гуменюк.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *