Проміжні підсумки цінових індикативів за 9-12 жовтня

В AgroMarketUUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 9-12 жовтня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

За даний період контракти на зернові та олійні укладалися у вузькому діапазоні. На ринку кукурудзи продовжується тенденція до послаблення показників, що пов’язано із надходженням на ринок нового врожаю. На пшеницю 2 і 3 класу індикативи дещо укріпилися і залишаються на стабільному рівні без суттєвої волатильності. 

«На олійному ринку спостерігається різне направлення цін між виставленими заявками та індикативами трейдерів. Якщо на соняшник вартість знижується за обома ринками спостережень, то на сою ціни заявок послаблюються, а відмітки трейдерів навпаки підвищуються. Дана ситуація пов’язана з оперативним реагуванням трейдерів на зростання попиту внутрішнього споживача, зокрема переробників», – зазначають аналітики УУБ.

«На світовому ринку котирування кукурудзи, пшениці та соєвих бобів зросли після виходу жовтневого звіту WASDE, у якому експерти знизили прогнози виробництва, споживання та кінцеві запаси. За середньостроковим прогнозом, якщо буде подальше погіршення світового балансу та несприятливі погодні умови для розвитку посівів озимини в Україні – посилиться тиск на біржові котирування», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarketUUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *