Продається агрохолдинг на лінії фронту

Американська інвестиційна компанія SigmaBleyzer продає агрохолдинг AgroGeneration, всі земельні активи якого розташовані у прифронтовій Харківській області.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на LIGA.Бізнес.

В рамках угоди Konkur Investments Limited, «дочка» SigmaBleyzer, продасть майже 126,1 млн акцій AgroGeneration (що становить 56,90% акціонерного капіталу) за ціною $0,036 за акцію. Загальна вартість угоди – $4,5 млн плюс погашення $3,2 млн заборгованості за поточним рахунком.

Новим власником AgroGeneration у випадку погодження з боку Антимонопольного органу та завершення угоди стане харківська група компаній Novaagro Сергія Полумисного.

«Враховуючи неспокійну ситуацію в Україні й триваючу війну, дату завершення угоди на сьогодні визначити неможливо», – йдеться в пресрелізі.

Французька компанія AgroGeneration з активами в Україні заснована у 2007 році та спеціалізується на виробництві зернових та олійних культур. 56,90% акцій AgroGeneration належать інвестиційному холдингу Konkur Investment Ltd, що знаходиться під управлінням SigmaBleyzer, решта 43,10% торгуються на біржі.

Компанія зазнала значних збитків внаслідок війни у результаті знищення основних засобів виробництва, товарно-матеріальних запасів, ліквідації кількох ферм. Вона оцінює їх у 16,7 млн євро.

Представниця SigmaBleyzer Джессіка Блейзер у недавньому інтерв’ю Голосу Америки розказала, що на початку повномасштабної війни половина полів компанії опинилася в окупації. Після звільнення цієї території на полях замість урожаю довелося збирати міни.

«Лише на одному полі наші працівники прийшли та змогли розмінувати понад 1500 окремих мін», – розказала вона.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *