Польські фермери відновлюють блокаду ПП «Медика – Шегині»

Сьогодні фермери з організації «Підкарпатське ошукане село» планують відновити призупинену напередодні Різдва акцію протесту та блокаду прикордонного переходу «Медика – Шегині».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на РАР.

«Ми не отримали письмового підтвердження, що наші вимоги будуть виконані, тому ми продовжуємо акцію протесту», – заявив у середу лідер організації Роман Кондрув.

Фермери розпочали свій протест 23 листопада 2023 року, а через місяць, 24 грудня, призупинили його. Напередодні до Медики приїхав міністр сільського господарства Чеслав Сєкєрський, який запевнив, що вимоги фермерів будуть виконані.

Тоді лідер «Підкарпатського ошуканого села» заявив, що вони вимагають письмових запевнень у тому, що їхні вимоги будуть виконані. Найважливіші вимоги фермерів включають субсидії на кукурудзу, збільшення суми ліквідних кредитів для фермерів та збереження сільськогосподарського податку на минулорічному рівні

У середу Кондрув повідомив, що таких письмових запевнень поки не було отримано. Він нагадав, що мова йде про декларацію, підписану прем’єр-міністром, оскільки саме він «керує всією країною».

Кондрув оголосив, що цього разу протест буде більш жорстким – вони будуть пропускати з черги по одному автомобілю на годину. Легкові автомобілі, автобуси та вантажівки пропускатимуть, але тільки з гуманітарною допомогою, військовою технікою, небезпечними вантажами та харчами, що швидко псуються.

Лідер «Підкарпатського ошуканого села» запевнив, що поліція, муніципалітет, кризовий штаб повідомлені про акцію протесту.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *