Перше агропідприємство отримає комбайн в рамках угоди ПриватБанку та John Deere

У жовтні провідний виробник сільськогосподарської техніки John Deere підписав угоду про співпрацю з ПриватБанком, яка передбачає партнерську програму з фінансування сільськогосподарської техніки в кредит та лізинг.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на privatbank.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, за перші дні від запуску ПриватБанком партнерської програми з фінансування кредит та лізинг сільськогосподарської техніки John Deere, банком затверджена перша угода в рамках програми.

Агропідприємство «Ставровський» з Одещини отримає в лізинг новий комбайн John Deere S780 вартістю 15 млн грн під 2.2% річних на 5 років. Рішення було прийнято за спрощеною процедурою з мінімальним пакетом документів.

Нагадаємо, що партнерська програма між Приватбанк та John Deere передбачає пільгові умови фінансування з відсотковими ставками від 0,01% річних в гривні та авансовим платежем від 20%. Максимальний термін фінансування до 5 років. Також програма передбачає пріоритетний розгляд заявок та швидкі рішення з мінімальним пакетом документів. Подати заявку на оформлення можна на сайті.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *