ПАЕК збирає врожай гірчиці на деокупованих землях

Вперше за два роки на деокупованих полях компанія «ПАЕК» збирає врожай. Наразі з полів прибирають гірчицю, повідомив власник групи компаній «ПАЕК», аграрій Юрій Кормишкін.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці ПАЕК.

«Вперше за два роки в деокупованій Снігурівці ми почали збирати врожай гірчиці, яку посіяли на початку березня. Дякую усім працівникам, які мужньо проводили розмінування, обробіток землі, засівали поля, а зараз вийшли на збір урожаю!!!», – зазначив Юрій Кормишкін.

В компанії «ПАЕК» значна частина земельного фонду знаходилась в окупації. Звільнення територій відбулось тільки в листопаді 2022 року. Як зазначив Юрій Кормишкін, потягом цього часу жодних робіт на полях не проводилось. 

«В нашій компанії землі були окуповані в Снігурівці, ми принципово не збирали врожай 2022, не проводили посівну компанію озимих культур, тому що Снігурівку звільнили наші мужні воїни в листопаді 2022, а зараз багато хто збирає озимий ячмінь та пшеницю, який був засіяний в окупації при «неспівпраці» з окупаційною владою!!! Цікавий факт …», – прокоментував ситуацію Юрій Кормишкін.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *