Ощадбанк надає кредити фермерам на розмінування полів

Ощадбанк запустив новий продукт «Посівна без мін», завдяки якому аграрії на деокупованих територіях та територіях, наближених до зони бойових дій, можуть отримати кредит до 150 млн грн на оплату послуг сертифікованих саперів з розмінування сільськогосподарських угідь.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Ощадбанк.

Відсоткова ставка за кредитом становить максимум 3% річних, максимальний строк – три роки, а також пільговий період до 12 місяців, протягом якого основна сума кредиту не нараховується. Можливе фінансування без застави, проте порука власника є обов’язковою.

«Розмінування території вартує дуже дорого, проте це життєво необхідно для аграріїв, адже на замінованому полі нічого не посієш. Тож важливо якнайшвидше повернути землю на деокупованих землях до використання сільськогосподарськими підприємствами. Саме задля цього ми розробили новий кредитний продукт для українських аграріїв і готові підтримати посівну кампанію на вигідних для них умовах», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за напрям мікро-, малого та середнього бізнесу.

Особливістю цього продукту є те, що його можна поєднувати з державними програмами, в рамках яких Ощад активно фінансує своїх клієнтів-аграріїв. Прикладами таких програм є «Доступні кредити 5-7-9%» та програму портфельних гарантій, яка значно лібералізує вимоги до застави.

Для задоволення потреб фермерів, зокрема під час посівної кампанії, станом на середину листопада Ощадбанк видав понад 4 000 кредитів на загальну суму 10 мільярдів гривень.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *