Оновлені ціни та тренди на AgroMarket UUB за 4-10 березня

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 4 – 10 березня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

На пшеницю 4 класу ціни протягом тижня відображали висхідний тренд на фоні активізації попиту тваринницьких підприємств. Ринок соняшника з початку тижня і до його завершення також відображав кореляцію до підвищення, яке спричинено зростанням цін на соняшниковий шрот і активізацією попиту з боку переробників для своїх середньострокових потреб.

«Решта зернових трималися у раніше вже сформованих діапазонах, проте за деякими регіонами прослідковувалося підвищення. Ринок сої слідом за соняшником відображав зростання на початку тижня, однак на його завершення почав зазнавати тиску через обмежений попит», – зазначають аналітики УУБ.

Протягом минулого тижня світові ціни на зернові та олійні культури відображали відновлення після кількох тижнів падіння. Хоча посів сільськогосподарських культур у США ще не розпочато та очікувана площа ще не визначена.

«Ф’ючерси на пшеницю в США показали неоднозначні результати: спотова пшениця CBOT наближалася до мінімумів кінця 2023 року, тоді як контракти на більш високі білкові ціни значно підвищилися. Ф’ючерси на кукурудзу зростали другий тиждень поспіль, перемістивши фокус ринку з великих американських акцій на загрозливу погоду в Бразилії та центральній частині США. Соєві боби завершили тиждень зростанням, що було спричинено коротким покриттям фондів перед березневим звітом WASDE», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *