Нова причіпна посівна комбінація Cirrus 9004-2C Grand: для великих агропідприємств

З новою причіпною посівною комбінацією Cirrus 9004-2C Grand AMAZONE розширює лінійку високопродуктивних сівалок. Машина пропонується з робочою шириною 9 м та міжряддям 16,6 см.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз AMAZONE.

Стандартно Cirrus 9004-2C Grand оснащується двосекційним бункером, розділеним у співвідношенні 60:40. Оптимізований для використання бігбегів та розрахований для достатньо надмірних навантажень, загальний обсяг бункера становить 5.750 л. Бункер повністю вміщує весь вміст бігбегу: це полегшує логістику посівного матеріалу, оскільки можна гнучко розпланувати час заповнення.

Двосекційний бункер дозволяє проводити роздільне дозування різних видів посівного матеріалу та добрив. Для максимальної ефективності можна заповнити обидві секції бункера лише одним матеріалом, що розподіляється.

Для завантаження машини за допомогою невеликих телескопічних навантажувачів ширину навантаження можна значно зменшити за рахунок складання з одного боку.

Гнучкість для різноманітного землеробства

Матеріали з двох секцій бункерів проходять по одній магістралі подачі і за технологією Single-Shoot розміщуються в посівній борозні на одному рівні.

Оптимальний поперечний розподіл забезпечує нова розподільча головка. Оснащена системою відключення окремих рядів, вона сприяє високій стійкості за рахунок економії посівного матеріалу та добрив. З цією системою перекриття зводяться до менше ніж на 1% площі.

При закритті окремих рядів зменшується швидкість обертання пристроїв, що дозують. Зайве насіння циркулює у зворотному потоці посівного матеріалу, при цьому повітря, як і раніше, проходить у напрямку висівного сошника. За рахунок цього тиск повітря в трубках, якими подається посівний матеріал, залишається постійним. Видування посівного матеріалу із посівної борозни не допускається.

Точність по всій ширині

Для рівномірної схожості потрібно точне укладання на необхідну глибину. Дводисковий сошник TwinTeC plus, завдяки великому діаметру та тиску на сошник до 100 кг, навіть за високої швидкості руху гарантує плавність ходу. 

Електрогідравлічне дистанційне регулювання тиску на сошник та глибини посіву дозволяє проводити просту адаптацію до різних ґрунтових умов. Налаштування здійснюється дуже зручно для користувача з кабіни через ISOBUS-термінал. За рахунок удосконаленої настройки можна швидко відреагувати на зміну ґрунтових умов з позитивним результатом, однорідними посівами по всій поверхні.

Ідеальні умови росту рослин

Успішну концепцію смугового зворотного ущільнення від AMAZONE було використано і при розробці Cirrus 04. З 2004 року реалізується принцип, відомий також як «Посів у будь-яких умовах». Шини Matrix здійснюють посмугово зворотне ущільнення тільки там, де пізніше буде розміщено також посівний матеріал. Зони, розташовані між цими ділянками, ущільнюються менш інтенсивно, що сприяє оптимальному газообміну і сприяє швидкому проникненню дощової води в ґрунт.

Комфорт під час руху

Вирішальне значення для швидкого посіву на розворотній смузі, клинах, також маленьких і звивистих ділянках має маневровість машини. Індивідуальна підвіска коліс на Cirrus 9004-2C Grand сприяє руху машини на поворотах з низьким зусиллям та маневрування на кутових ділянках поля. Кожне колесо при цьому рухається вільно від інших і може гнучко адаптувати швидкість і напрямок руху при величині кута повороту до 90 °. Процес повороту, що захищає машину від надмірного навантаження і зносу. Крім того, забезпечується постійна якість насіннєвого ложа і максимально ощадний режим роботи.

Можлива також комбінація з різними знаряддями для передпосівної підготовки, наприклад з компактною дисковою бороною Catros.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *