Надлишок моркви на ринку тисне на ціни

Після нетривалого затишшя ціни на моркву знову знижуються. Основною причиною зниження цін на моркву, та й на всі основні овочі борщового набору, виступає надлишкова пропозиція продукції на ринку.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на east-fruit.com.

У господарствах України триває активне збирання моркви середніх сортів, площі під якими в поточному сезоні значно розширилися в усіх регіонах країни. З огляду на стриманий попит з боку покупців, продавцям в черговий раз довелося вдатися до перегляду оптових цін, які на сьогодні закріпилися в діапазоні 6-14 грн/кг. Нагадаємо, наприкінці минулого тижня ціновий діапазон на моркву в Україні перебував на рівні 8-16 грн/кг.

Настільки суттєві поступки покупцям, щонайменше на 25 % від попередньої вартості, оператори ринку пояснювали бажанням продавців реалізувати наявні обсяги продукції в найкоротші терміни, оскільки морква середніх сортів не підлягає тривалому зберіганню.

Слід зазначити, що нинішні ціни на моркву в Україні вже набагато нижчі за торішні, оскільки на цю ж дату минулого сезону оптові партії моркви з господарств надходили в продаж у діапазоні 14-20 грн/кг, що практично у 2 рази дорожче, ніж у поточному році.

На думку аналітиків, тенденції зниження цін на моркву в Україні надалі якщо не посиляться, то щонайменше, мають усі шанси зберегтися, допоки не завершиться масове збирання коренеплодів середніх сортів.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *