На Полтавщині фермери потерпають від нашестя свиней

Після приватизації одного з мисливських господарств, яке знаходиться у Кобеляцькій громаді, нові власники почали розводити свиней. За роки кількість худоби стало важко контролювати і через це місцеві фермери скаржаться на втрату урожаю.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ЗМІСТ.

Голова одного з місцевих фермерських господарств Сергій повідомив про витоптані поля й поскаржився на бездіяльність місцевої влади.

Кілька років тому мисливське господарство було державним, проте згодом його приватизували. Сергій каже, що нові власники вирішили займатися розведенням свиней, проте не турбувалися про кількість новонародженої худоби. Нині проблеми через тварин впливають на мешканців сіл довкола. Зокрема, Придніпрянського, Орлика, Шевченків та інших сіл Кобеляцької громади.

«Раніше одна свиноматка виводила 1-2 поросят на рік, а тепер їхня кількість значно збільшилася. Свині тікають з господарства та бродять городами та полями, витоптують урожай. Ось так постраждали мої кукурудзяні поля», – говорить Сергій.

Фермер каже, що намагався комунікувати з власниками худоби та місцевої владою, щоб врегулювати ситуацію, проте вони не реагують.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *