На польському кордоні залишаються заблокованими близько 2600 вантажівок

На польському кордоні залишаються заблокованими близько 2600 вантажівок

Всі три пропускні пункти на кордоні з Польщею залишаються заблокованими протестувальниками. Зараз на кордоні в бік України стоїть близько 2600 вантажних автомобілів, розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Апостроф.

На польському кордоні всі три пункти: «Рава-Руська», «Краковець-Корчова» та «Шегені-Медика» продовжують блокуватися. За інформацією від польських колег, на ранок на кордоні у бік України перебуває близько 2600 вантажних автомобілів. Найбільше на пункті «Шегені-Медика» – близько 1300 вантажівок. Рух, звичайно, там відбувається, але трафік у рази менший, ніж це було до 6 листопада, коли розпочалося блокування на кордоні», – сказав Демченко.

Він зазначив, що 11 грудня було розблоковано пункт пропуску «Ягодин». Там фіксувалось збільшення трафіку в обидві сторони.

«За вчора цей пункт в обидві сторони перетнули понад 1200 вантажівок. Це такі показники трафіку, які були на початку протесту польських далекобійників. У бік України на цьому пункті черга становить близько 1700 вантажівок, але з такою динамікою, як зараз, така черга відносно оперативно скорочуватиметься», – зазначив спікер.

За його словами, транспорт на кордоні зі Словаччиною блокувався лише на в’їзд, а для вантажівок, які залишали Словаччину, проблем не було.

«З 13 грудня почали, умовно кажучи, знімати блокування, пропускаючи кілька вантажівок на добу. Вчора після 22:00 словацька сторона повідомила про тимчасове розблокування вантажівок, які прямують з України до Словаччини. Зараз, з ночі до ранку, понад 130 вантажівок змогли перетнути кордон у бік Словаччини. Наскільки це буде продовжуватися, припустити важко, тому що учасники блокади можуть відновити протест”, – зазначив він.

Також спікер розповів і про ситуацію на кордоні з Угорщиною.

«На пункті «Тиса» зранку маємо чергу з 350 вантажівок, які чекають на в’їзд до України. Динаміка руху є в обидві сторони, але треба розуміти, що трафік на українсько-угорському кордоні збільшився після того, як почали блокувати кордон із Польщею, що змусило перевізників шукати альтернативні шляхи, зокрема через Словаччину та Угорщину», – додав Демченко.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *