На Черкащині виставили на приватизацію Кам’янський спиртзавод

На приватизаційний аукціон виставили єдиний майновий комплекс державного підприємства «Кам’янський спиртогорілчаний комбінат», стартова ціна лоту становить 13,14 млн грн, також підприємство має заборгованість на суму 9,7 млн грн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Mind.

Актив розташований за адресою Черкаська обл., Черкаський р-н, м. Кам’янка, вул. Руднянська (Сердюка), 1.

Комбінат розташований на земельній ділянці загальною площею 86,9451 га, на яку не оформлено документи в установленому порядку.

Згідно з інформацією, наданою Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, станом на 01.01.2016 за ДП «Кам’янський спиртогорілчаний комбінат» обліковувалися земельні ділянки загальною площею 86,9451 га. Проте станом на червень 2023 року в Державному реєстрі земель відсутні записи про реєстрацію правовстановлюючих документів на земельні ділянки ДП «Кам’янський спиртогорілчаний комбінат», кадастрові номери відсутні.

Майно ДП «Кам’янський спиртогорілчаний комбінат»: об’єкт містить 49 незареєстрованих одиниць нерухомого майна та інфраструктури (виробничі, адміністративні, складські будівлі та споруди тощо) загальною площею 25719,4 кв. м.

Основний вид діяльності відповідно до Статуту: 11.01 «Дистиляція, ректифікація та змішування спиртних напоїв».

Підприємство припинило свою діяльність 2010 року, не здійснює виробничу діяльність. Основні засоби надмірно зношені.

Середньооблікова чисельність працівників станом на 30.09.2023 − 7осіб.

У період з 2004 року до 2021 року ДП «Кам’янський СГК» перебувало на різних стадіях банкрутства. Ухвалою Господарського суду Черкаської області від 27.07.2021 №2 у справі №01-14-01/1198 закрито провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, на все нерухоме майно підприємства накладено арешт.

Умовами продажу є погашення боргів і недопущення звільнення працівників підприємства протягом 6 місяців.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *