На Черкащині приватизують хлібоприймальне підприємство

На Черкащині готують до приватизації єдиний майновий комплекс державного підприємства «Златодар». Потужності заводу дозволяють виконувати весь комплекс операцій з зерном, повідомив на своїй facebook сторінці Голова Фонду державного майна України Віталій Коваль, пише propozitsiya.com.

Декілька виробничих майданчиках займають площу 32 га. Завдяки двом територіям зі складськими приміщеннями, можна обрати найзручніше місце поставки.

Крім того, наявна залізнична інфраструктура з можливістю формувати маршрутні потяги з 50-60 вагонів, що скорочує час на відвантаження зернових культур. Також є хлібоприймальний цех, який виготовляє продукцію і комбікормовий завод, який одночасного зберігає зерна на сто тисяч тонн.

Раніше ДП «Златодар» було одним із найпотужніших хлібоприймальних підприємств на Черкащині. Зараз – це збиткове підприємство з борговими зобов’язаннями понад 600 млн грн. Саме тому його готують до приватизації.

«Важливо, що в серці України, в аграрному промисловому регіоні, новий інвестор зможе розвинути декілька видів діяльності. Наприклад, новітні переробні підприємства. Тут збережений колектив – 70 людей. Він готовий працювати з новим власником.

Сьогодні необхідно кожен збитковий обʼєкт якнайшвидше виставляти на онлайн-торги. Адже це внутрішні резерви країни, кошти з яких підуть на підтримку Сил оборони», – повідомив Віталій Коваль.

Загалом зернова місткість виробничих потужностей ЄМК ДП «Златодар» у місті Золотоноша становить 97,4 тис. тонн (з неї 33,1 тис. тонн – елеваторні), а потужності Пальмірської філії у селі Вознесенське – 36,5 тис. тонн.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *