Молода картопля почала дешевшати

Згідно з даними аналітиків, на поточному тижні в Україні спостерігається зниження відпускних цін на картоплю нового врожаю. За словами самих виробників, основна причина цієї ситуації – в поліпшенні погодних умов і відновленні збиральних робіт у більшості регіонів країни, що своєю чергою призвело до збільшення пропозиції картоплі на ринку.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, наразі виробники пропонують до продажу картоплю нового врожаю по 16-24 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж тижнем раніше. Основною причиною зниження цін на картоплю є так званий сезонний фактор, коли обсяги пропозиції даної продукції на ринку збільшуються практично щодня. При цьому якість пропонованої продукції часто невисока, що також чинить тиск на ціни в цьому сегменті.

Варто зазначити, що на початку липня роком раніше ціна на картоплю в Україні була в середньому на 38% нижчою, ніж сьогодні. Однак при цьому аналітики не виключають, що тенденція зниження ціни в цьому сегменті може зберегтися й надалі, у міру збільшення пропозиції картоплі на ринку.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *