Контінентал оновив технічний парк перед посівною

У рамках виконання плану капітальних інвестицій на 2024 рік Контінентал Фармерз Груп оновив свій парк сільськогосподарської та спецтехніки. Зокрема, компанія придбала 21 новий трактор різної потужності, 5 зернозбиральних комбайнів, 4 самохідні обприскувачі, 5 сівалок, агрегати для обробітку ґрунту, розкидачі добрив, спеціальну та іншу допоміжну техніку, а також обладнання для точного землеробства.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Контінентал Фармерз Груп.

«Стан і якість технічних потужностей – серед головних чинників, від яких залежить, наскільки успішними будуть для нас найближчі виробничі сезони, – зазначає генеральний директор Контінентал Фармерз Груп Георг фон Нолкен. – Тому ми не відступаємо від затвердженого інвестиційного плану. Відповідно до нього компанія вже отримує перші в цьому році поставки техніки, яка активно задіюється на весняних польових роботах. Чергові поставки, серед яких будуть технічні засоби для реалізації осіннього етапу польових робіт та складське обладнання для картоплі, плануються ближче до жнив».

Всю нову техніку, що призначена для виконання сільськогосподарських технологічних операцій, Контінентал закуповує з урахуванням визначеної в компанії стратегії розвитку та уніфікації техпарку. Вся техніка повністю укомплектована для дотримання стратегії використання систем точного землеробства. Вона забезпечує відповідність наступним вимогам: якісна та стабільна робота автопілота, можливість управління нормою внесення продукту по карті завдання, можливість автоматичного управління секціями агрегату, якісна робота систем телематики і можливості віддаленого сервісного доступу до моніторингу, синхронізація польових робіт, навігація по міжрядді тощо.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *