Компанія «Агрі Україна» покидає український ринок

З 2002 року компанія «Агрі Україна» була поруч з агровиробниками, пропонуючи свій досвід агрономічної експертизи, застосовуючи новітні дослідження та розробки у цій галузі, цифрові рішення та агрономічні сервіси для отримання високого врожаю та прибутку з кожного гектара.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Agrii Ukraine.

Однак, враховуючи зниження рівня активності, нестабільність торговельного середовища та складну ринкову динаміку, зокрема щодо ліквідності у господарствах, Origin Enterprises plc прийняла важке рішення закрити свій бізнес в Україні. 29 вересня 2023 року компанія «Агрі Україна» припиняє роботу.

«Протягом багатьох років Україна була дуже складним ринком для Групи. Незважаючи на постійну взаємодію з постачальниками, складна ринкова структура та динаміка конкуренції навряд чи зміняться таким чином, що дозволило б бізнесу забезпечувати розумний дохід у найближчому майбутньому», – йдеться у повідомленні компанії.

В зв’язку з цим, було погоджено значні пакети вихідної допомоги для звільнених працівників, і, де це можливо, їх перерозподіл на посади в інших підприємствах Групи.

«Ми вдячні колективу компанії «Агрі Україна» – за справжній професіоналізм, високі досягнення, чудову командну роботу. Ми впевненні, що вас чекають нові вершини і блискучі перемоги».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *