ФАО оголошує тендер на закупівлю насіння ярої пшенці

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголосила тендер на закупівлю та доставку насіння ярої пшениці для підтримки малих фермерів, які проживають та працюють в безпосередній близькості до зони бойових дій і чиї господарства постраждали внаслідок війни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Ця ініціатива спрямована підтримати фермерів із Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей. Загалом планується закупити 150 тонн насіння ярої пшениці, у мішках по 50 кілограмів.

У межах цього тендеру потенційні постачальники можуть подавати пропозиції на повну або часткову кількість необхідного насіння.

Для участі у тендері постачальникам потрібно подати заявку через Глобальний ринок ООН, обравши такий тендер: 2024/FEUKR/FEUKR/125441- FAO ITB for the procurement of spring wheat seeds in Ukraine.

Кінцевий термін подання заявки – 22 січня 2024 року, о 13:00 (за київським часом).

Постачальники повинні бути зареєстрованими на сайті Глобального ринку ООН (UNGM). Детальні інструкції щодо доступу до тендерної документації та подання тендерної пропозиції через систему Глобального ринку ООН можна завантажити на сторінці Управління тендерами ГРООН (UNGM Tender Management).

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *