Дрони зі штучним інтелектом прогнозують строки збору врожаю

Знання точного моменту збору врожаю мінімізує відходи, приносячи користь фермерам, споживачам і навколишньому середовищу. Тим не менш, прогнозування оптимальних строків збору врожаю вимагає складних знань про кожну рослину. Дослідники від керівництвом доцента Вей Гуо з Лабораторії польової економіки Токійського університету знайшли рішення цієї проблеми.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на openaccessgovernment.

На допомогу прийшли дрони зі штучним інтелектом, які оснащені спеціальним програмним забезпеченням, та можуть знімати й аналізувати рослини, точно прогнозуючи їх ріст. Примітно, що ці дрони працюють автономно, що значно скорочує витрати на робочу силу.

Економічний вплив на врожай вражає; лише одноденне відхилення від оптимального часу збору врожаю може призвести до втрати фермерами від 3,7% до 20,4% потенційного доходу.

Дрони ретельно ідентифікують і каталогізують кожну рослину в полі, створюючи легко зрозумілі візуальні дані для фермерів. Оскільки дрони та комп’ютери стають все доступнішими, комерційна версія цієї системи стає все більш доступною для фермерів у всьому світі.

Використовуючи потужність технологій, сільське господарство робить значний крок до підвищення ефективності та стійкості, наближаючи нас на крок до майбутнього, де машини задовольнятимуть потреби людини та забезпечуватимуть постачання продовольства.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *