Досягнуто нового світового рекорду врожайності кукурудзи – 39,2 т/га

Американські фермери, які вирощують кукурудзу бренду Pioneer® від Corteva Agriscience, продемонстрували перевірену в польових умовах продуктивність та отримали відзнаки в рамках щорічного Конкурсу на максимальну врожайність кукурудзи (Сorn Yield Contest) Національної асоціації виробників кукурудзи (NCGA) США. Девід Хула з Чарльз-Сіті, штат Вірджинія, встановив новий світовий рекорд – 39,2 т/га, виростивши кукурудзу гібрида P14830VYHR бренду Pioneer®. Хула побив свій попередній світовий рекорд у 38,7 т/га, встановлений у 2019 році, за вирощування гібрида P1197 бренду Pioneer®.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

«Вітаємо Девіда та всіх фермерів-переможців цьогорічного конкурсу, – сказав Джадд О’Коннор, президент комерційного підрозділу Північна Америка Corteva Agriscience. – Ваші результати відображають неймовірні цілі, яких прагнуть досягти фермери по всій країні. Саме тому ми продовжуємо інвестувати в науково-дослідні розробки, щоб забезпечити фермерів новітніми технологіями насіння кукурудзи та найкращим генетичним матеріалом, необхідним для досягнення успіху на фермах».

Цей рекордний показник врожайності був досягнутий завдяки гібриду з нової категорії гібридів кукурудзи від Pioneer®. Енді Росс, селекціонер кукурудзи Corteva Agriscience, пояснив, що стоїть за селекційною програмою компанії та як нові продукти-лідери бренду Pioneer® просуваються на ринок США, щоб фермери мали змогу швидше отримати нові високоврожайні гібриди.

«Ми знаємо, що наші клієнти шукають гібриди-лідери з ознаками, які могли б допомогти виграти гру, – каже Росс. – Проводячи дослідження генетики культур у різних кліматичних середовищах по всьому кукурудзяному поясу, ми поєднуємо отримані знання та відповідальність за вдосконалення нашого асортименту кукурудзи за тими ознаками, які важливі для наших клієнтів. Це змінює загальну динаміку нашої зародкової плазми, оскільки ми постійно покращуємо її, щоб  відповідати потребам усіх наших виробників».

Вже вп`яте Девід Хула встановлює новий світовий рекорд з гібридом кукурудзи бренду Pioneer®.

«Якщо говорити про коріння успіху, треба зважати, що ми співпрацюємо з багатьма постачальниками насіння, але наші відносини з брендом Pioneer® та агрономічною командою Corteva набагато кращі, ніж будь-які інші, – сказав Хула. – Не тільки ми маємо гарний досвід, але й Pioneer® ділиться з нами своїм досвідом та має передову генетику насіння». 

При виборі гібридів на наступний рік Хула закликав фермерів обирати новинки бренду Pioneer® селекційних програм Corteva. З гібридом P14830 він досягнув врожайності 39,1 т/га, а з гібридом P10811 – 37 т/га – обидва гібриди перший рік на ринку. Хула також поділився двома основними міркуваннями, на які він звертає увагу при виборі насіння.

«Намагаючись вибрати гібрид, ми, звичайно, дивимося на врожайність. За ним іде питання №2: що нам найважливіше подолати чи забезпечити далі – якусь з хвороб, загрозу вилягання, якість зерна, вологовіддачу або просто вчасне достигання?, – сказав Хула. – Коли ми підбираємо гібриди, ми звертаємо увагу на врожайність і толерантність до вилягання, тоді ми зможемо контролювати і більшість інших речей. Якщо фермер не має змоги контролювати якісь із інших факторів, він повинен вибрати гібрид, який може справитися з потрібними викликами завдяки внутрішній силі».

Pioneer® прагне запропонувати фермерам потужний портфель продуктів, які забезпечать їх потреби і дозволять отримати найвищий з можливих врожаїв. Фермери з 41 штату зайняли перше, друге і третє місця за врожайністю з 81 унікальним гібридом кукурудзи бренду Pioneer, що дозволило отримати більше перемог на рівні штатів і з більшою кількістю унікальних продуктів, ніж будь-яка інша насіннєва компанія. Ці результати врожайності підкреслюють стабільну продуктивність продуктів бренду Pioneer® у різних умовах вирощування. Список загальнонаціональних і регіональних переможців, підсумкові показники врожайності і дані гібридів можна знайти на сайті.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *