Для найсильніших сходів: отримайте спеціальне добриво VECTA Action в подарунок до протруйника Кантаріс

Напередодні посівної озимих зернових ALFA Smart Agro запроваджує акцію «Додай насінню драйву 2.0». За її умовами, придбавши 100 літрів інсекто-фунгіцидного протруйника Кантаріс, агровиробники отримують 20 літрів спеціального добрива VECTA Action безкоштовно. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз ALFA Smart Agro.

Кантаріс – інсекто-фунгіцидний протруйник для насіння зернових, який вже добре відомий українським аграріям. Науковці ALFA Smart Agro в одній інноваційній формуляції поєднали найсильніші сторони фунгіцидних та інсектицидних протруйників. 

VECTA Action – новий продукт на ринку України, який вперше був представлений агровиробникам минулої «озимої» посівної. Він демонструє відмінні результати в полях, тож ALFA Smart Agro прагне, щоб якнайбільше господарств скористалися його перевагами.

VECTA Action – спеціальне мікродобриво для обробки насіння, яке  стимулює процеси схожості та активізує розвиток кореневої системи. Містить 28 компонентів: набір макро- та мікроелементів, полісахаридів, комплекс амінокислот і фітогормонів. 

Застосування VECTA Action допомагає отримати сильні та дружні сходи навіть за несприятливих погодних умов. Дана розробка використовується для обробки насіння як зернових, так і для олійних, зернобобових, овочевих культур. 

Щоб взяти участь в акції, звертайтеся до офіційних дистриб’юторів ALFA Smart Agro.

Пропозиція діє до 31 жовтня 2023 року. Детально про умови читайте на сайті ALFA Smart Agro.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *