Corteva розвиває майбутнє за допомогою інноваційних рішень для сталого фермерства

Автор: Галина Радзіцька, категорійний менеджер по гербіцидам та ОптинайтТМ технології Corteva Agriscience в Україні.

5 грудня світ відзначає Всесвітній день ґрунтів, привертаючи увагу до важливості збереження здоров’я земельних ресурсів та сталого управління ними. В Україні ця проблематика набуває додаткової ваги – кількість доступних земельних ресурсів країни обмежена через військові дії, окупацію та заміновані території, тому їх потрібно  ефективно використовувати.

Істотний зв’язок між здоров’ям ґрунту та продуктивністю сільського господарства пов’язаний з корисними мікроорганізмами, які відіграють ключову роль у біорізноманітті та накопиченні вуглецю у ґрунті. Ці мікроорганізми, життєво важливі індикатори здоров’я екосистем, суттєво впливають на продуктивність, накопичення вуглецю та загальний добробут природних і сільськогосподарських систем. Підтримка мікробного різноманіття на рівні, близькому до природного, є потужною стратегією, що сприяє збільшенню швидкості регенерації рослинності на 60% і формуванню мікробних мереж, які сприяють тривалому поглинанню вуглецю. 

Нерозривний зв’язок між азотом і вуглецем набуває трансформаційного значення в цих відновлювальних практиках, ілюструючи глибокий вплив на здоров’я ґрунту. Підтримка належного балансу азоту та вуглецю в ґрунті має вирішальне значення для оптимізації його структури, покращення утримання води та поживних речовин.

У контексті сталого сільського господарства ефективне управління азотом стає  важливим фактором для збереження здоров’я ґрунту та забезпечення його довгострокової продуктивності. Азотний баланс не лише покращує врожайність, але й активно сприяє утриманню вуглецю в ґрунті, що є життєво важливим компонентом забезпечення екологічної сталості.

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience приділяє багато уваги зв’язку між здоров’ям ґрунту та продуктивністю сільського господарства. Саме тому компанія відстоює сталий підхід до сільського господарства, зосереджуючись на збереженні та покращенні ґрунтів та навколишнього середовища для майбутніх поколінь за допомогою інноваційних рішень у своєму портфоліо.

Одним зі шляхів є оптимізація живлення рослин за рахунок зменшення втрат азоту завдяки використанню інгібіторів нітрифікації, які знижують втрати азоту внаслідок зменшення вимивання нітратів і виділення газоподібних сполук в атмосферу. Азот при цьому залишається у верхніх шарах ґрунту, що збільшує його доступність для рослин у критичні фази їхнього росту та розвитку. На українському ринку фермерам доступний стабілізатор азоту N-Лок™ Mакс. Польові випробовування, які спеціалісти Corteva провели в тому числі в умовах України, довели, що завдяки препарату рівень доступного азоту в прикореневій зоні зростає в середньому до 28%, втрати азоту через вимивання скорочуються до 16%, і до 51% знижується виділення парникових газів у атмосферу. Таким чином, N-Лок™ Mакс сприяє підвищенню врожайності сільськогосподарських культур у середньому до 5–7%. 

Другим способом є фіксація атмосферного азоту (N2) для забезпечення рослин додатковим джерелом азоту, що впливає на їх ріст і розвиток. Одним з таких є біостимулятор Блу™ N – інноваційний біопродукт, який допомагає українським фермерам підвищити продуктивність культур завдяки впровадженню сталих сільськогосподарських практик – дослідження, проведені спеціалістами компанії показали, що використання препарату дозволяє в середньому додатково отримати від 3 до 4,5 ц/га  залежно від культури.

Таким чином, Corteva Agriscience знаходиться в авангарді впровадження сталих підходів фермерства завдяки своїм інноваційним рішенням для виробників, які, у свою чергу, роблять свій внесок у створення надійного та сталого сільськогосподарського майбутнього.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *