Ціни на огірки обвалились майже в 2 рази

Українські тепличні комбінати знижують ціни на огірки попри міжсезонне скорочення поставок. Дана продукція вже надходить у продаж практично у 2 рази дешевше, ніж тижнем раніше. При цьому самі виробники не виключають того, що, якщо ситуація найближчими днями не зміниться, вони будуть змушені й далі знижувати відпускні ціни в цьому сегменті.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Попри те, що багато тепличних комбінатів вже завершили реалізацію огірків першого обороту і відновлять роботу тільки на початку вересня, ціни на тепличну продукцію інтенсивно знижуються, оскільки на ринок у достатній кількості надходить плівковий огірок та продукція з відкритого ґрунту, ціни на яку є значно нижчими, ніж на огірок зі стаціонарних тепличних комбінатів.

Читайте також: Ціни на цибулю можуть опуститися нижче середніх показників за останні 5 років.

Так, сьогодні тепличний огірок надходить у продаж по 8-21 грн/кг, хоча ще наприкінці минулого робочого тижня ціни на цю продукцію стартували від 20 грн/кг. Водночас ціни на плівковий огірок і продукцію з відкритого ґрунту стартують від 7 грн/кг. При цьому важливо враховувати, що пропозиція такої продукції стрімко зростає, що в умовах невисоких темпів збуту чинить істотний тиск на ринок.

Зазначимо, що наразі ціни на огірок в Україні вже опустилися в середньому на 31% нижче торішнього рівня в аналогічний період. При цьому більшість операторів ринку прогнозують подальше здешевлення в даному сегменті вже на початку вересня, коли більшість українських тепличних комбінатів вийдуть на ринок з другим оборотом огірка.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *