Ціни на моркву знижуються через теплу зиму

Поточний тиждень на українському ринку коренеплодів характеризувався зниженням цін на моркву, що було обумовлено початком активних продажів запасів даної продукції зі сховищ.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, поточного тижня українські фермери пропонують до продажу моркву в середньому на 14% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Відвантаження цієї продукції сьогодні ведуться вже по 7-10 грн/кг.

За словами виробників, негативний вплив на ціни чинить збільшення пропозиції на ринку моркви середньої та низької якості. Через досить теплу зиму якість продукції в необладнаних сховищах стрімко погіршується, що змушує фермерів розпродавати наявні запаси. Водночас гравці ринку зазначають, що власники якісної моркви, які не відчувають проблем зі зберіганням, вважають за краще призупинити продажі.

Варто зазначити, що наразі ціна на моркву в Україні вже в середньому на 72% нижча, ніж наприкінці лютого 2023 року. При цьому більшість учасників ринку не виключають ймовірності подальшого зниження цін, що пов’язано з досить невисокою торговельною активністю в цьому сегменті.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *