Цифрова платформа FieldView™. Переваги та досвід використання

За інформацією ООН (Відділу економічних і соціальних питань) впродовж наступних десятиліть населення планети зросте на 50 %. Тому аграріям всього світу варто докласти зусиль, аби прогодувати людей. Чимало роботи й в агросекторі України, попри всі перешкоди, тому нашим агровиробникам потрібно шукати та впроваджувати ефективні технології вирощування культур. Аграрії потребують доступу до інструментів, що сприяють у прийнятті важливих рішень, аби максимально збільшити свій прибуток з кожного гектару.

Цифровізація процесів агровиробництва не стоїть на місці. У Climate Corporation  (що є структурним підрозділом корпорації «Байєр») створюють технології, які трансформують польові дані в неймовірно корисну інформацію, що допомагає аграріям стабільно підвищувати потенціал урожайності, покращувати ефективність виробництва та керувати ризиками. Так, у компанії сконцентрувалися на тому, щоб дати змогу їм отримувати всі потрібні дані в єдиному місці, дізнаватися корисну інформацію щодо їхніх полів та оптимізувати використання ресурсів. Платформа Climate FieldView™ допомагає аграріям приймати обґрунтовані рішення впродовж всього року, від планування взимку і аж до збирання врожаю восени.

Компанія «Байєр» 12 грудня провела підсумкову подію року — конференцію Climate FieldView 2023. На заході зібралися досвідчені користувачі Climate FieldView™ та новачки в даному напрямі, де поділилися досвідом і обмінялися думками щодо переваг платформи в залученні її в точному землеробстві, говорили й про оптимізацію використання інструменту.

Серед запрошених спікерів були: головний агроном ГК «Агро-Регіон» Юрій Лисак, керівник групи сервісу систем контролю і систем точного землеробства МХП Павло Нестеренко, керівник СТОВ «Васюти» Геннадій Гадзовський, керівник ПП «Альтаїр» Григорій Плічко, спеціаліст з підтримки продуктів Precision Planting Олександр Подолян, представниця французького заводу-виробника обприскувачів BERTHOUD Наталія Калінічева, а також — представники компанії «Байєр».

Подробиці щодо переваг та нюансів Climate FieldView™, а також досвіду господарств, читайте і дивіться у коротеньких відео згодом на сайті «Пропозиція», на сторінці «Пропозиція» у Facebook та на сторінках друкованого видання.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *