Astarta-Kyiv завершила сезон цукроваріння 2023

В цьому сезоні 5 цукрових заводів холдингу переробили 2,7 мільйона тонн цукрових буряків, вирощених як на полях агрохолдингу, так і його партнерами. Всього було вироблено 377 500 тонн цукру.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Astarta-Kyiv.

Сезон переробки 2023 року тривав 130 днів, і став найкращим за останні п’ять років за кількістю переробленої сировини і виробленого цукру.

Читайте також: Виробництво цукру на Вінниччині: найвищий показник за останні 5 років.

Також в компанії підвели підсумки збиральної кампанії пізніх культур 2023.

Агропідприємства холдингу зібрали 200 тис. тонн кукурудзи з урожайністю 10,35 т/га (+16,2 % до 2022 року) та 2,2 млн тон цукрових буряків з урожайністю 57,61 т/га (+2,6% до 2022 року).

Триваліші терміни збирання врожаю спричинені кількома факторами: складними погодними умовами – рясні та затяжні опади у жовтні-листопаді 2023 призвели до відтермінування збирання врожаю та логістичні труднощі доставки сировини на переробні підприємства, а відтак і збої у ритмічності роботи деяких цукрових заводів та зменшення їх продуктивності. Іншим важливим фактором стало збільшення врожайності пізніх культур – показники врожайності кукурудзи та цукрового буряку стали найвищими за всю історію вирощування культур по холдингу.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *