AMAZONE AutoTill: рішення для автоматизованого та автономного обробітку ґрунту

Завдяки системі AutoTill нової розробки для мульчувальних культиваторів відтепер є можливість автоматичного налаштування і функціонального контролю машини. Завдяки цій системі можна провести автоматичне налаштування машини відповідно до заданих параметрів (глибина обробітку та швидкість) та самостійно здійснити функціональний контроль.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз AMAZONE.

На першому етапі система AutoTill у комбінації зі стандартним трактором контролює функціональність машини за допомогою ISOBUS та звертає увагу механізатора на проблеми в машині за допомогою попереджувальних сигналів.

На другому – система взаємодіє чи зі звичайним трактором, чи з блоком AgXeed через ISOBUS та самостійно реагує на повідомлення про помилки за рахунок встановлених на машині датчиків. Це дозволяє розвантажити механізатора і дати йому можливість краще сконцентруватися на ситуації довкола.

На третьому етапі AutoTill працює автономно, разом із роботом. Завдяки комунікації через ISOBUS на цьому етапі культиватор може взаємодіяти з роботом та контролювати функціональність машини, а також самостійно реагувати на неполадки у процесі обробітку. Крім того, мульчуючий культиватор повідомляє роботу, як можна вирішити можливу проблему. Так забезпечується висока експлуатаційна надійність під час автономного обробітку.

Автоматичне налаштування глибини обробітку для другого та третього етапу

Завдяки датчику нахилу на рамі та системі вимірювання шляху на циліндрі котка можна автоматично відрегулювати глибину обробітку, відповідно до умов. 

За рахунок комунікації трактора з культиватором, з’єднаним за допомогою триточкової навіски, через AutoTill можна змінити глибину задніх стійок за допомогою котка. 

Потім за рахунок датчика нахилу сигнал про зміну довжини верхньої тяги надходить на трактор. Це адаптує довжину гідравлічної верхньої тяги доти, поки вона не отримає сигнал про те, що культиватор знову розташувався паралельно поверхні ґрунту. Тепер передні стійки працюють на тій самій глибині, що й задні.

Стабільна експлуатаційна безпека

AMAZONE розробила систему механічного функціонального контролю AutoTill, яка розпізнає потоки проходження органічної маси та запобігає повній закупорці.

До того ж додатково визначається також швидкість руху котка і порівнюється зі швидкістю руху трактора. За рахунок отриманої різниці між швидкостями руху трактора та котка можна говорити про буксування останнього через скупчення ґрунту. 

Контроль запобіжного механізму

За рахунок контролю запобіжного механізму можна проводити моніторинг граничної продуктивності культиватора. Це допомагає при виборі інструментів та відповідної глибини обробітку. Так, наприклад, при глибшій обробці за допомогою лап 80 мм і лап з лезами 350 мм, при повторному спрацьовуванні запобіжного механізму може бути рекомендована заміна робочих органів.

Контроль наконечників лап

Для забезпечення високої експлуатаційної безпеки та якості роботи мульчувального культиватора, контроль наконечників лап здійснюється за рахунок індуктивного датчика. Завдяки останньому можна помітити втрату наконечника, наприклад при зіткненні з каменем. Шляхом такого контролю механізатор отримує прямий сигнал про дефекти лапи. Так можна звести до мінімуму тривалість простою та витрати на знос.

AutoTill для автоматизованого та автономного руху

Завдяки AutoTill тепер можна використовувати мульчуючий культиватор автоматизовано зі стандартним трактором з функцією ISOBUS і допомогти водієві при експлуатації навісного знарядь. Так, навіть довгі робочі дні не становлять проблем для механізатора.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *