95% овочів на Львівщині вирощує населення

Львівщина – одна з областей, яка вирощує найбільше картоплі в Україні. Також в області вирощують столові буряки, моркву, капусту, цього року збільшили посадки під цибулю, часник. Але 95% всіх видів продукції вирощує населення, повідомив експерт аграрного ринку, ексначальник Головного управління сільського господарства та продовольства ЛОДА Іван Стефанишин.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Твоє місто».

«У цьому є проблема: населення має продукцію, але не має доступу до ринку, тому втрачає до 30% грошей. Кооперативи, фермерські господарства могли б вирощувати цю продукцію, але сьогодні є вигідніші культури для них. Наприклад, зернові та олійні культури приносять більший дохід, ніж овочеві. Останні потребують багато витрат та ручної праці», – зазначив Іван Стефанишин.

Така ситуація, як у Львівській області, є по всій Україні. Населення за власні кошти вирощує продукцію. Якби воно вийшло з нею на ринок, то ситуація була б іншою, вважає ексначальник Головного управління сільського господарства та продовольства ЛОДА. Але маємо недостатню якість продуктів і проблеми з доставленням.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *