Французький виробник сільгосптехніки об’єднав три торгівельні марки

Озвучивши нову назву, яка відтепер об’єднуватиме три історичні торговельні марки (Sulky, Sky і Prolog) під одним прапором, — SKY Agriculture, — французька сімейна група Burel завершує трансформацію, основи якої було закладено 10 років тому.

Сімейна група, яка володіє історичними торговельними марками Sulky, Prolog і Sky, демонструє рекордні результати в кампанії 2022–2023 років із обсягом консолідованих продаж €85 млн за 2022–2023 фінансовий рік, керівництво компанії невпинно працює над її розвитком. Про це йдеться у повідомленні SKY Agriculture.

Озвучена мета SKY Agriculture: перебувати поряд із фермерами майбутнього, пропонуючи широкий асортимент інноваційного обладнання, адаптованого до нових сільськогосподарських потреб Європи. Крім зміни назви, ідеться про визрівання добре зважених намірів щодо стратегії «монобренду» та її позиціонування, оскільки перші етапи трансформації цієї міцної групи було пройдено 10 років тому.

Жульєн Бюрель (Julien BUREL), президент групи

Приділити час без зайвого поспіху, для того щоб привести справи до ладу, — це частина нашої ДНК. У 2018 році ми створили Програму Baseline Farming together, яка насамперед дозволила документально оформити зв’язок між нашими трьома торговельними марками — Sulky, Prolog і Sky. Перетворення продовжилося в 2020 році способом внутрішньої юридичної реструктуризації групи та реорганізації комерційних послуг, післяпродажного обслуговування, поставок запчастин… Ми почали, якщо можна так висловитися, із того, що перед фарбуванням зовнішніх стін будинку зробили внутрішнє перепланування. І сьогодні ми можемо оголосити фінал нашої роботи — народження бренду SKY Agriculture.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *