Аграрії фокусуються на будівництві потужностей для зберігання та перевалки, а не переробки зерна — KMZ Industries

Генеральний директор KMZ Industries Валерія Калашник на Agritechnica 2023

Українські аграрії продовжують збільшувати потужності зберігання зерна. Однак темпи будівництва знизилися в порівнянні з попередніми роками.

Про це повідомила генеральний директор KMZ Industries Валерія Калашник на міжнародній виставці сільгосптехніки Agritechnica 2023.

«Якщо казати глобально, то, не дивлячись на війну, і минулого року, і цього замовлень вистачало. Нам пощастило, галузь працює. Проблеми зі зберіганням, з відвантаженням зерна не дають можливості нашим аграріям зупинятися. Вони продовжують будуватися, може не так агресивно, не так швидко і не такими великими обсягами. Тому наше виробництво працювало щодня і працює зараз», — говорить Калашник.

Вона зазначила, що наразі будується більше проєктів саме для зберігання, а не для переробки зерна. Масштаби будівництва різні: від маленьких до дуже великих об’єктів.

Читайте також: Фахівець розповів, як зменшити витрати на електроенергію на портових терміналах та підвищити їхню продуктивність 

«Оскільки наша продукція використовується і на переробних підприємствах, то, за нашим досвідом, фокус наразі саме на зберіганні і на перевалці, а не переробці. Особливо це стосується підприємств, що знаходяться ближче до кордону. Західні регіони були найбільш активні, їхня активність розпочалася до початку повномасштабного вторгнення, але зараз маємо справжній пік, і це логічно», — додала Валерія Калашник.

Нагадаємо, в Україні завершують будівництво «сухого порту», що розташований поруч з Угорщиною та Румунією.

Источник: www.latifundist.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *