Трейдери на січень законтрактували вже 1 млн т української пшениці

Український ринок пшениці відчуває цінове затишшя, оскільки ділова активність на світовому ринку знижується з 25 грудня і орієнтовно по 5 січня через новорічні канікули.

Про це йшлося під час щотижневого брифінгу, організованого аналітичним центром сільгоспкооперативу ПУСК, створеного у межах ВАР.

«До кінця тижня умовні ціни за тонну пшениці будуть знаходитися у діапазоні $185-190 СРТ Дунай, $178-185 СРТ Одеса, $225-230 DAP Румунія. У грудні-січні ціни на фуражу пшеницю на умовах DAP Італія можуть становити $215-218. На січень трейдери законтрактували вже близько 1 млн т української пшениці», — розповіли аналітики.

Багато української пшениці відвантажується до Азії.

«В цілому світовий ринок на піднесенні й починає торгувати новим врожаєм. Китай активно скуповує продовольчу пшеницю в Австралії та Франції. В лютому-березні Франція може вже завершити експорт пшениці. Країни Азії розуміють, що наступного сезону можуть бути проблеми з погодою, і краще мати запаси пшениці. Тому українська пшениця і надалі користуватиметься попитом у азійських країнах», — зазначають аналітики.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *