Сезон імпортних огірків стартував раніше

Великі партії огірків виробництва Туреччини почали надходити поточного тижня в Україну.

Як повідомляють аналітики проєкту EastFruit, сезон імпорту огірка почався раніше, ніж торік, і фактично збігся із завершенням сезону цієї продукції в українських стаціонарних комбінатах. Якість імпортного огірка, за словами продавців, задовільна, а ціни дещо нижчі, ніж на місцеву продукцію.

Так, на сьогодні огірок із Туреччини та Румунії на українському ринку відвантажують по 55-60 грн/кг ($1,52-1,65/кг). Тим часом із місцевих комбінатів огірок надходить дрібними партіями, і відпускні ціни в даному сегменті озвучуються в межах 60-70 грн/кг ($1,65-1,93/кг), що в середньому на 12% дешевше, ніж попереднього тижня. Основною причиною зниження цін у цьому сегменті ключові гравці ринку називають різке збільшення пропозиції імпортного огірка, тоді як попит на ринку залишається помірним.

За словами самих виробників, сезон тепличних огірків місцевого виробництва триватиме ще максимум тиждень, оскільки більшість стаціонарних тепличних комбінатів уже відвантажують останні великі партії цієї продукції.

Ціна на тепличні огірки в Україні нині вже в середньому на 13% нижча, ніж на початку листопада минулого року.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *