Сезон яблук стартував раніше

Сезон яблук нового врожаю стартував в Україні цього тижня.

Як повідомляють аналітики EastFruit, цього року українські садівники розпочали збір яблук майже на 10 днів раніше, ніж минулого сезону.

На сьогоднішній день закупівельні ціни на яблука нового врожаю формуються в межах 23-26 грн/кг ($0,63-0,71/кг), що в середньому в 2,3 рази дорожче, ніж на початку сезону минулого року.

За словами ключових гравців ринку, початок сезону постачань місцевого яблука відразу ж негативно вплинув на продажі імпортного яблука, проте українські трейдери не поспішають знижувати ціни на імпортні фрукти. Своє рішення вони аргументують тим, що основну пропозицію на українському ринку яблук наразі, як і раніше, становить імпортна продукція.

«Водночас попит на яблука утримується на невисокому рівні, оскільки покупці найчастіше віддають перевагу сезонним фруктам та ягодам», — додають експерти. 

Більш масово вийти на ринок українські виробники яблук планують уже з наступного тижня. Щодо цін на ці фрукти, то, за словами самих садівників, ціна знижуватиметься в міру збільшення пропозиції місцевого яблука. При цьому негативний ціновий тренд буде притаманний не лише сегменту місцевої продукції, а й може знизитися ціна і на імпортні яблука.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *