Диференційований висів насіння дає можливість аграріям зекономити 4 $/га

Аграріям варто застосовувати прийоми точного землеробства. Наприклад, диференційований висів насіння дає можливість точно розподілити матеріал на кожній ділянці поля, в результаті підвищується врожайність, відбувається економія ресурсів.

Про це розповів власник компанії Inter AgroLab під час конференції «Inter AgroLab: шлях до ефективного землеробства» Владислав Тютюнник. Він додав, що на полях його господарства за диференційованого висіву кукурудзи вийшло зекономити до 4 $/га.

Також фахівець дав колегам кілька порад: «Обирайте гібриди, які будуть адаптованими до кліматичних умов і типу ґрунту вашого регіону. Вивчіть історію врожайності конкретного гібрида на власній демоділянці, а не на полі сусіда. Оцініть потенціал урожаю та продуктивності. Крім того, розгляньте вартість насіння та порівняйте її з результатами власної демоділянки (фактична врожайність культури та вологість)». 

За його словами, це дасть можливість ефективно підійти до вирощування, зокрема, кукурудзи та згодом оцінити економічну ефективність.

Вікторія Полевик, AgroPortal.ua

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *