Борошномели продовжують піднімати ціни попиту на пшеницю

Вартість кукурудзи протягом минулого тижня дещо знизилася і трималася в стабільному діапазоні.

Про це свідчить звіт Української універсальної біржі за період 22-28 січня.

Зазначається, що індикативи на пшеницю 2 і 3 класу здебільшого знаходилися в стабільному діапазоні, проте незначна тенденція до зростання зберігалася. На пшеницю 4 класу прослідковувалося зниження цін.

«Індикативи на українську кукурудзу залишаються під тиском на тлі сповільнення попиту експортерів та значних запасів зерна в країні. На продовольчу пшеницю українські борошномели продовжували поступово підвищувати ціни попиту. Зерно нижчого класу відображало зниження через дисбаланс попиту та пропозиції, де остання метрика переважає», — зазначають аналітики УУБ.

На світовому ринку минулого тижня спостерігалося незначне зростання цін на зернові та олійні культури. Трейдери уважно стежать за погодою в Південній Америці та потенційними розмірами врожаю в регіоні, оскільки очікується, що ці фактори будуть вирішальними драйверами цін найближчими місяцями.

«Ф’ючерси на пшеницю в США завершили тиждень на більш стабільній ноті, оскільки ризики пропозиції нового врожаю повністю компенсували великі наявні запаси в Україні, у країні-терористі та в Європі. Березневі ф’ючерси на кукурудзу CBOT залишаються незмінними третій тиждень поспіль, без суттєвих фундаментальних новин, які могли б вплинути на ціни. Ф’ючерси на соєві боби зазнали нестабільності, торгуючись вище в першій половині тижня через коротке покриття, але відбулася кореляція до зниження в другій половині тижня», — додають фахівці.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *