Стартувала грантова програма для проєктів вітамінізації борошна

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголосила про старт грантової програми із загальним бюджетом до 57 млн грн для співфінансування в Україні 15 проєктів вітамінізації борошна.

Про це повідомляють в USAID.

Мета проєктів — зробити українську продукцію конкурентною і затребуваною на нових міжнародних ринках, розширити асортимент і збільшити обсяги переробки.

«Фортифікація (збагачення) борошна вітамінами та мікроелементами для покращення здоров’я населення у світі вже стало звичною практикою, яка впроваджена у понад 80 країнах. Міжнародні організації висловлюються за користь вітамінізованого борошна та закуповують його для гуманітарних програм, зокрема, і для забезпечення продуктами харчування країн Африки та Азії», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в умовах війни та обмеженого експорту, низьких цін на зерно виробництво вітамінізованого борошна сприятиме вдосконаленню каналів і ринків збуту, розширить доступ мікро-, малих і середніх сільськогосподарських підприємств-виробників зерна до борошномельних підприємств і налагодженню довгострокового співробітництва.

Загалом програма USAID АГРО готова співфінансувати 15 проєктів.

Щоб взяти участь у грантовій програмі, потрібно до 21 серпня зареєструватися для участі в передзаявочному онлайн-семінарі, який відбудеться 22 серпня. Кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) — 17 вересня.

Ознайомитися детальніше з умовами.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *