Розпочато другий етап грантової програми підтримки органічного сектору

Об’єднання «Органічна ініціатива» оголошує початок 2-го етапу грантової програми «Підтримка органічного сектору в Україні».

Згідно з опитуванням органічного бізнесу, що було проведено об’єднанням «Органічна ініціатива» та громадською спілкою «Органічна Україна» в середині липня 2022 р., близько 70% операторів повністю або частково продовжують впроваджувати органічне виробництво на своїх господарствах або переробних підприємствах.

Опитування показало, що найбільше на внутрішній ринок впливають низька купівельна спроможність споживачів і зменшення попиту на органічну продукцію, зокрема, через переміщення значної кількості населення в інші регіони України та за кордон, порушені ланцюги постачання через зруйновану інфраструктуру та закриття частини роздрібних торговельних мереж.

Тому другий етап грантової програми буде спрямований на посилення спроможності органічного сектору, підтримку органічних операторів, виробників та переробників органічних сертифікованих харчових продуктів з акцентом на збут, продажі та маркетинг на внутрішньому ринку.

Важливим на цьому етапі є створення передумов для збереження та подальшого розвитку органічного сектору України. Надаватиметься підтримка ініціативам, що сприятимуть відновленню економічної спроможності операторів та надавачів послуг органічного ринку.

Заявки на отримання грантів приймаються до 12 вересня 2022 року на електронну адресу [email protected]

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.