Підрив Каховської ГЕС: термін виплат за втрачений урожай продовжили

Кабінет Міністрів України продовжив терміни для подання заяв та виплати компенсацій мешканцям Миколаївської та Херсонської областей за втрачений врожай внаслідок теракту на Каховській ГЕС.

Як говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України, постанову «Про внесення змін до Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай»  №980 прийняли на черговому засіданні уряду.

«Відтак терміни подання заяви та копію документа, що підтверджує право власності на земельну ділянку продовжено до 31 жовтня 2023 року. Збільшено з 10 до 20 днів термін розгляду заяви комісією», — говориться у повідомленні.

Також продовжено до 30 листопада 2023 року термін ухвалення рішень облдержадміністраціями (обласними військовими адміністраціями) про виплату компенсацій.

У міністерстві нагадали, що згідно з порядком допомога надається фізичним особам Миколаївської та Херсонської областей, які мають у власності земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та/або земельну ділянку для індивідуального садівництва.

Розмір допомоги становить 3318 грн за одну сотку земельної ділянки, на якій втрачено врожай овочів. Допомога надається на площу не більше 20 соток у Миколаївській області та не більше 30 соток — у Херсонській.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *