На підтримку фермерів додатково виділили понад 100 млн грн

Кабінет Міністрів України на засіданні 18 листопада перерозподілив видатки, передбачені в межах бюджету на Міністерство аграрної політики та продовольства на 2022 рік.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

Він зазначив, що перерозподіл видатків державного бюджету на суму 102,235 млн грн відбувся між окремими бюджетними програмами, зокрема збільшено видатки розвитку за бюджетною програмою «Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції» на суму 100 млн грн.

Також збільшено на 2,235 млн грн видатки споживання за бюджетною програмою «Організація і регулювання діяльності установ у системі агропромислового комплексу».

«Внесено зміни до постанови КМУ від 16.08.2022 №918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції», якими продовжено до 30 листопада 2022 року граничний строк подання заявки до Державного аграрного реєстру на отримання бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою», — уточнив Мельничук.

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *