З початку року на розвиток садів і теплиць фермери отримали понад 322 млн грн

Майже 15 мільйонів гривень виплатили за останні 10 днів ще 7 агропідприємствам у рамках урядової грантової програми підтримки малого та середнього бізнесу єРобота. Гроші будуть спрямовані на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Загалом у цьому році 87 фермерських господарств отримали державну допомогу на суму понад 322 млн гривень. З них майже 256,5 млн грн було направлено 74 підприємствам на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Ще 13-ти виплачено понад 66 млн гривень – на теплиці.

З початку дії програми виплачено 371,8 млн гривень 97 суб’єктам господарювання. Зокрема, 291,5 млн гривень отримали 82 господарства на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства та понад 80 млн гривень – 15 підприємців на теплиці.

Довідково. Урядова грантова програма діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа»,  «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *