Понад 20 млн грн фінансової підтримки та 1 млн м² обстежених територій: перші результати кампанії «Культивуємо Свободу»

Компанія FMC повідомила перші результати кампанії «Культивуємо Свободу», яку ініціювала у 2023 році спільно з міжнародною гуманітарною організацією The HALO Trust.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз FMC.

Завдяки співпраці FMC та The HALO Trust було обстежено більш ніж 1 млн м² та розміновано понад 27 тис. м² українських територій. Загалом у 2023 році було організовано 25 команд механічної підтримки та нетехнічного обстеження, які працювали у чотирьох областях України – Київській, Херсонській, Харківській, Миколаївській – та виявили понад 500 вибухонебезпечних предметів.

В рамках кампанії «Культивуємо Свободу» корпорація FMC минулого року спрямувала понад 20 мільйонів гривень свого доходу від продажів в Україні на розширення діяльності The HALO Trust з розмінування постраждалих від повномасштабної війни регіонів. Завдяки цьому організація The HALO Trust може значно збільшити свою операційну активність з очищення земель, в тому числі українських агрогосподарств. А також залучити більше демінерів і демінерок до роботи з технікою для підготовки територій до розмінування, такою як Robocut, що значною мірою пришвидшує процес очищення українських земель.

«Після першого пережитого шоку від початку повномасштабної війни ми розуміли, з якою величезною проблемою стикнулися наші аграрії – мінування полів, що унеможливлювало їхню роботу. Як відповідальний бізнес, ми не могли залишити фермерів сам на сам з цим викликом та ініціювали кампанію «Культивуємо Свободу». Ми надзвичайно вдячні кожному нашому партнеру, хто долучається до цієї кампанії та всім працівникам The HALO Trust, які щодня ризикують своїм життям, аби очистити українські землі від наслідків російської агресії. Це кропітка робота та нешвидкий процес, але ми й надалі будемо направляти свої ресурси на розширення кампанії. Закликаємо й інші компанії долучатися до розмінування українських земель, адже об’єднаними зусиллями ми можемо зробити вагомий внесок у побудову безпечного майбутнього нашої країни», – підкреслила Наталія Савченко, генеральна директорка FMC в Україні.

«Україна стоїть перед найбільшим викликом у сфері розмінування з часів Другої світової війни. Мільйони мін негативно впливають на життя цілих громад, ведення сільського господарства та загалом на процес відновлення України. Неспроможність обробляти землю, засівати, збирати та продавати врожаї не лише позбавляє українських фермерів засобів до існування, але й загрожує глобальній продовольчій безпеці. 

Завдання є масштабним та складним: очистити сотні гектарів українських земель від вибухонебезпечних предметів, які загрожують життям, і якнайшвидше повернення цих земель громадам. Реалізація завдання вимагає збільшення кількості тренованих і досвідчених демінерів, разом з впровадженням інноваційних технологій та розмінувальної техніки такими організаціями, як The HALO Trust. Розмінування – це перший крок до відновлення України. За підтримки FMC ми маємо змогу масштабувати нашу діяльність, підвищити її ефективність і прискорити очищення територій», – зазначив Піт Сміт, програмний менеджер The HALO Trust в Україні.

Україна стала першою країною, в якій FMC та The HALO Trust об’єдналися для допомоги аграріям. Партнери переконані, що у нинішніх умовах нестабільності та загрози світовій продовольчій безпеці як ніколи важливо підтримувати українське сільське господарство, інвестуючи в нові технології та тісно співпрацюючи з фермерами.

Крім того, від початку повномасштабної війни FMC одразу припинила бізнес-діяльність у росії та щодня докладає максимум зусиль для розвитку українського сільського господарства та сприяє поверненню аграріїв до роботи на полях.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *