Нове управління камерою за допомогою системи ISOBUS

Відтепер для міжрядних культиваторів достатньо одного термінала.

Коли просапний культиватор ведеться рядками за допомогою камер, то користувачу потрібно використовувати два термінали: ISOBUS-термінал для посекційного управління та другий термінал для передачі зображення з камери та налаштування агрегату. За допомогою програмного забезпечення «iQblue Weeder» LEMKEN вперше вдалося інтегрувати все управління культиватором, включаючи зображення з камери та управління секціями, в ISOBUS-систему і зобразити це на одному CCI-терміналі 800 або 1200, що є дешевим, комфортним та наглядним рішенням для користувача.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз LEMKEN.

Система ISOBUS реєструє положення знаряддя та швидкість трактора. Керування також можливе за допомогою джойстика CCI або трактора. Додатково дана система має підготовку для роботи із Highspeed-ISOBUS, а для передачі інформації з камери використовує стандартизований протокол ISO 17215 через Ethernet.

Також для користувача буде корисним автоматичне оновлення агрегату «over-the-Air», щоб він завжди був у актуальному стані. Для обслуговування та читання помилок сервісний інженер може дистанційно приєднатися до програмного забезпечення та оптимізувати налаштування. Дані зміни будуть безпосередньо відображені на основному екрані і їх можна буде самостійно змінювати за необхідності. Загальна структура меню системи відповідає стандартам LEMKEN та передбачає інтуїтивне управління.

Про LEMKEN. LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 244 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *