На Сумщині відбувся День поля

На Сумщині відбувся День поля «Формування врожаю ранніх зернових культур в умовах Північно-Східного регіону України та особливості його збирання у 2023 році», ініційований Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Під час заходів учасники ознайомилися з науковими досягненнями та розробками вчених Інституту сільського господарства, оглянули демонстраційний посів озимих зернових колосових культур селекції науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук України та технологічні посіви з агроекологічного випробування сортів та гібридів пізніх сільськогосподарських культур. 

«Наше завдання – підвищити конкуренцію української сільськогосподарської продукції в секторі переробки і  переробляти 50% врожаю», – зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

Щоб досягти цієї мети, зауважив перший заступник Міністра, потрібна тісна співпраця і діалог державного сектору з бізнесом і нові наукові розробки. Він наголосив, що Сумська область відіграє важливу роль у розвитку українського агросектору, де фермери засівають поля селекційними сортами зернових, розробленими Інститутом сільського господарств. Зокрема, 70% площі в області засіяно селекційним насінням гречки. Ці передові наукові досягнення, зазначив Тарас Висоцький, допомагають фермеру зменшити собівартість посівів і збільшити  прибутковість.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *