Компанії Нібулон – 32 роки

Нібулон відсвяткував 32 роки з дня заснування підприємства. За останні два роки війна суттєво змінила компанію та, на жаль, принесла значні збитки. Фактично вони поставили Нібулон перед вибором: банкрутство або докорінні зміни, які дозволять протистояти викликам, створеним російською агресією.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Nibulon.

Нібулон обрав зміни, і найперше забезпечив фізичну безпеку співробітників та переніс центральний офіс до Києва.

«У своєму першому зверненні я приділив увагу проєкту розбудови нового перевантажувального термінала в місті Ізмаїл. В умовах війни, обмеженого фінансування та нестабільних ланцюгів поставок ми побудували новий об’єкт критичної інфраструктури, який забезпечив країні новий гарантований канал експорту та зробив нас незалежними від маніпуляцій рф щодо контролю експорту», – розповів СЕО, Андрій Вадатурський.

Значні зміни відбулися й всередині організації. Для пришвидшення ухвалення управлінських рішень та покращення їхньої якості запровадили однорівневу модель врядування та створили Раду Директорів і чотири комітети.

Для посилення організаційної ефективності було започатковано проєкт цифрової трансформації, відбулося оновлення ІТ-інфраструктури та реструктуризація ІТ-служби. Так, було виокремлено компанію «НІБУЛОН Діджитал», яка отримала статус резидента Дія.City. Також створили власні сервіси, наприклад, «Кабінет постачальника» для цифровізації закупівель агропродукції та чат-бот для електронної реєстрації автотранспорту Line Up.

Наступного року Нібулон планує досягнути більшої ефективності за всіма напрямами та комплексно модернізувати підприємство. Це дасть змогу працівникам отримувати вищу заробітну плату, а підприємству – посилити конкурентоспроможність як власну, так і галузі на глобальному ринку. 

«У межах реформи ми переглянули технологію обробки ґрунту в бік більш ощадної та сталої, упроваджуємо автоматизацію, стабілізували відносини з орендодавцями та земельний банк. Так, цього року «НІБУЛОНом» виплачено орендну плату за землю, яка не оброблялась під час війни, та подовжено терміни дії договорів із власниками земельних ділянок. Більш ніж 4 тисячі гектарів землі в Миколаївський області повернуто в економіку новоствореним напрямом гуманітарного розмінування. А незабаром, завдяки підтримці DEG Impulse gGmbH, ми матимемо 4 потужні машини для розмінування, які дозволять значно пришвидшити темпи виконання робіт та рівень безпеки для саперів», – пояснив Вадатурський.

Подальші кроки передбачають інвестиції в розмірі до 20 млн доларів США в сучасну сільськогосподарську техніку.

Модернізація торкнулась також напряму логістики компанії. Загальний обсяг інвестицій склав майже 14 млн доларів США і включав оновлення автопарку та розвиток портової інфраструктури. 

На черзі – модернізація елеваторного напряму на загальну суму до 12 млн доларів США. Основний обсяг інвестицій буде спрямовано на будівництво нового елеватора на філії «Хмільник», реконструкцію АК «Врадіївський» та ТОВ «Колосівський елеватор».

«Із професійною сильною командою фахівців, сучасними технологіями, разом із агровиробниками, державними органами та громадами «НІБУЛОН» продовжуватиме плекати майбутнє, яким будемо пишатися ми й наші діти. З великою вдячністю до ЗСУ, наших співробітників та партнерів», – Андрій Вадатурський.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *