Уряд схвалив порядок оплати участі підприємців у закордонних ярмарках

Уряд України затвердив Правила застосування фінансів, закладених у держбюджеті, для надання державної допомоги інформаційному та організаційному супроводу присутності України на міжнародних показах.

Про це поінформував у Telegram-каналі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Відповідно до документа, допомога реалізовуватиметься шляхом відшкодування суб’єктам господарювання переробної індустрії або їхнім спілкам витрат, які стосуються присутності на іноземних спеціалізованих, галузевих міжнародних виставках, участь у яких відбувається у межах українських національних (групових) стендів (експозицій), у такому обсязі: суб’єктам господарювання — до 70%, спілкам — до 100%.

Зафіксовано, що перелік показів, на які надається державна допомога, затверджується Міністерством економіки, захисту довкілля та сільського господарства.

За твердженням Тараса Мельничука, для відшкодування витрат у бюджеті закладено 50 млн грн.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *