Україна відновила постачання карбаміду морем

Вперше за останні сім років, партія карбаміду була відправлена через морський порт Чорноморськ для замовників за кордоном у країнах Середземномор’я.

Цю інформацію оприлюднила LIGA.net, посилаючись на відомості від Group DF, до складу якої належить виробник добрив.

Загальна кількість поставленої продукції сягає приблизно 21 тисячі тонн.

Головними країнами призначення для експорту виявилися Італія та Туреччина. Серед отримувачів українського карбаміду присутні великі світові корпорації, такі як американська Nitron Group та південнокорейська Samsung C&T Corporation.

Частина продукції від Ostchem у подальшому поставляється промисловим споживачам у Європі за допомогою сухопутних логістичних шляхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *