З овечої ферми поблизу Бахмута вдалося врятувати лише 65 тварин

Джерело фото: Суспільне

На Івано-Франківщину привезли понад пів сотні тварин із ферми поблизу Бахмута на Донеччині. 15 кіз та близько 50 овець — це те, що залишилося від 3-тисячної отари донецького фермера.

Про це повідомляє «Суспільне».

«Мій товариш мав там величезне фермерське господарство. Практично з трьох тисяч овець, які в нього були, залишилося до 40. Вони декілька разів переїжджали під Харків, потім під Полтаву. Знаючи, що в мене тут є невеличка ферма, попросив, щоб я цих овець забрав сюди», — розповідає власник фермерського господарства Тарас Масляк.

За словами завідувача фермерського господарства Мирослава Буджака, стан здоров’я тварин значно покращився, тож вони поступово адаптовуються. За його словами, нещодавно на фермі народилося перше ягнятко від овечки, яку перевезли із зони бойових дій. Усі кози у лютому мають окотитися. Тому кількість нових мешканців прикарпатської ферми незабаром збільшиться.

Крім того, із зони бойових дій на ферму планують перевезти корів. Із півтори сотні голів їх там залишилося лише два десятки.

«Було під 150 корів, яких частково розстріляли. Частково перегнали стадо. Ми плануємо перевезти їх сюди, це буде вже після свят, якщо нам вдасться знайти спеціалізований транспорт», — ділиться Тарас Масляк.

До закінчення повномасштабної війни тварини житимуть на Прикарпатті. Після перемоги України, каже Тарас Масляк, за можливості їх повернуть власникам.

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *