Свинина продовжує втрачати в ціні

Зниження цін на ринку свиней забійних кондицій продовжилося у другій половині жовтня.

Про це повідомляює асоціація «Свинарі України».

«У ході торгів минулої п’ятниці ціни на живець свиней скоригували на 1,5-4 грн/кг, як і тижнем раніше. Зокрема, у центрі країни закупівельні ціни більшості товарних партій коливалися в межах 72-74 грн/кг, менша пропозиція свинини на сході втримала ціни в межах 74-76 грн/кг, у західних областях діапазон цін звузився до 70-71 грн/кг. Середньозважена ринкова позначка зсунулася на 2,3% — до 72,2 грн/кг», — зазначили в асоціації.

За відгуками виробників свинини, минулого тижня заготівельники продовжили тиск на ціни, мотивуючи його достатністю ринкової пропозиції в умовах зниження потреби в тваринах забійних кондицій та сезонного спаду торговельної активності.

«Так, низка переробників констатують зменшення обсягів заготівлі у відповідь на коригування замовлень з боку роздрібної торгівлі свининою. Частина операторів відзначає істотні складнощі з дотриманням графіку постачання охолодженої свинини через тривалі повітряні тривоги та перебої з подачею електроенергії.

Водночас ситуація з пропозицією товарних партій та ринкової потреби у ній істотно варіює залежно від регіону, а м’ясопереробники все частіше практикують заготівлю в суміжних областях, що посилює міжрегіональну розбіжність цін», — додали в асоціації.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *